Jamajka

Jak dotrzeć na Jamajkę

0 89

Jeśli będziemy chcieli udać się na Jamajkę prosto z Polski, niestety nie znajdziemy bezpośrednich połączeń. Musimy więc liczyć się z przesiadką, jaka najczęściej ma miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Biorąc pod uwagę to, że podróżując większą grupą i zatrzymując się w USA, trzeba mieć koniecznie wizę, warto pomyśleć o innej trasie lotu, tak by pominąć postój w Ameryce, co pozwoli nam zaoszczędzić czas na wyrabianie wizy. Będzie to również rozwiązanie bardziej ekonomiczne. Korzystając z oferty biur, organizujących loty zorganizowane, czasami zdarza się, że przedstawiciel leci razem z turystą, a kiedy indziej rezydent spotyka się już z całą grupą na Jamajce.

Brak bezpośrednich połączeń sprawia, że warto się dokładnie zastanowić nad tym, z jakich linii skorzystać. Wybór przelotu z przesiadką organizowanego przez linie lotnicze jest lepszy, niż zakupienie dwóch oddzielnych biletów na dwa loty. Jeśli nastąpi opóźnienie, linie będą gwarantować nocleg, czy jakiś inny przelot, natomiast kiedy mamy dwa oddzielne loty, sami musimy się o siebie zatroszczyć w razie jakiś zmian w planach lotu.

Bezpośrednie loty na Jamajkę

Możemy jednak wybrać inną opcję, czyli zamiast wylecieć z Polski, udać się do innego kraju, skąd prowadzone są loty bezpośrednio na wyspę. Te państwa to Belgia, Niemcy – linie Condor Airlines, Anglia – linie British Airways, Virgin Atlantic i Thomson lot z Londynu do Montego Bay lub Kingston, Włochy – linie Blue Panama, Holandia – linie ArkeFly. Najczęściej ląduje się w Montego Bay, a wybierając lot British Airways z Londynu, można też lecieć bezpośrednio do Kingston.

Wybrane dla Ciebie

Najnowsze komentarze

Szukaj nas tutaj

Wprowadź swój adres email aby subskrybować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.